НОВИНИНовини будівельної галузі

БУДІВНИЦТВО БЕЗ ПРОБЛЕМ

Дата публікації: 13.01.2019

Через членство у Міждержавній гільдії інженерів-консультантів компанія ІК-ПРОЕКТ тривалий час співпрацювала з виданнями «ВІСНИК ДЕРЖАРХБУДІНСПЕКЦІЇ» та «ВІСНИК БУДІВЕЛЬНИКА». Сьогодні МГІК представляє нового інформаційного партнера – інтернет-журнал «БУДІВНИЦТВО БЕЗ ПРОБЛЕМ», концептуальне продовження цих двох друкованих видань. Як компанія, що працює безпосередньо в технічній площині будівельного процесу, ми будемо раді появі на цьому мережевому ресурсі практичної інформації з питань будівництва для її застосування в інжиніринговій практиці.

Тематичним спрямуванням видання, як і раніше, буде проблемно-аналітичне моделювання ситуацій, що виникають у процесі проектування та будівництва: як з позиції безпосередніх його учасників (замовників, проектувальників, підрядних організацій), так і зі сторони контролюючих органів. МГІК планує у новому виданні продовжити серію публікацій, що стосуються популяризації міжнародно визнаних форм договорів, діяльності інженера-консультанта, інших аспектів інжинірингової діяльності та будівництва загалом.

До останніх випусків ББП вже увійшли публікації експертів МГІК про актуальні законодавчі новації та щодо нового законодавства з енергетичної ефективності будівель.
Маємо надію, що на сторінках журналу знайдуть відображення кращий міжнародний досвід, новини вітчизняного законодавства, науково-практичні коментарі, інша своєчасна, достовірна й корисна інформація.

Докладніше з виданням можна ознайомитися на офіційному сайті інтернет-журналу.

Читайте також: