Законодавство

Загальний огляд останніх змін до будівельного законодаства

Опубліковано: 12 грудня 2019 року

Стрімкі зміни законодавства та нормативної бази вимагають прискіпливої уваги як замовників будівництва, так і всієї будівельної спільноти: архітектурної, проектувальної, експертної, інженерної. Так, протягом останніх місяців прийнято низку законів України, важливих для будівельної галузі, в дії яких необхідно орієнтуватися для виконання технічного нагляду, а тимпаче для надання інженерно-консультаційних послуг. За два роки набули чинності понад 30 змін до державних будівельних норм. Прийняті деякі національні стандарти, що суттєво впливають на діяльність будівельного ринку. Як уникнути порушень та помилок? Як використовувати зміни, що відбулися, на користь справи? Як бути своєчасно поінформованими, а отже, озброєними проти ризиків і помилок?

Cпільний пошук відповідей на ці питання, детальне інформування щодо змін і новацій та обмін досвідом з їх ефективного застосування стали цілями науково-практичного семінару “БУДІВНИЦТВО ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ: ВИКЛИКИ ЧАСУ” (12-13 грудня 2019 року, Київ), в організаційній команді якого була й очільниця компанії “ІК-ПРОЕКТ” Лариса Литвиненко.

За результатами заходу пропонуємо Вам загальний огляд змін до поточного будівельного законодавства станом на грудень 2019 року. Фахівці Міждержавної гільдії інженерів-консультантів проаналізували прийняті Верховною радою ІХ скликання закони України та законопроекти, зареєстровані у Парламенті, що стосуються будівництва та суміжних галузей. Цей стислий перелік зорієнтує для подальшого заглиблення в конкретні теми, освітлення котрих ми продовжуватимемо в наступних дописах.

 

Фахівці компанії “ІК-ПРОЕКТ” проконсультують Вас із будь-яких питань за телефоном +38 (050) 298 89 22, електронною поштою ik-proekt@ukr.net чи залишених у коментарях.

Ми надаємо повний комплекс інженерно-консультаційних послуг: здійснюємо технічний нагляденергоаудитрозробку проектно-кошторисної документації, технічний аудит та інші послуги в усіх куточках України.

Пропонуємо також попередні добірки матеріалів про будівельне законодавство:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *