Без категорії

Номінація на премію “Ibuild 2019”

Опубліковано: 14. 11. 2019

13 листопада очільниця компанії “ІК-ПРОЕКТ” Лариса Литвиненко отримала почесний диплом номінантки на Ibuild 2019 – престижну премію у будівництві, засновану Конфедерацією будівельників України. Ларису Миколаївну висунуто в номінації “кращий інженер з технічного нагляду” категорії “Кращі серед кращих” (персональна Премія).

Ibuild – професійна і почесна нагорода у будівельній галузі, започаткована найбільшим професійним об’єднанням будівельників і виробників КБУ 7 років тому. Щороку Премія встановлює нові номінації та охоплює більшу кількість лауреатів і переможців, яке визначає авторитетне журі та он-лайн голосування на сайті. Саме тут стверджуються нові більш високі стандарти будівництва і роботи у галузі, а також створюються унікальні можливості для комунікації влади, учасників ринку і громадськості. Тут збираються кращі компанії та лідери будівельної галузі, щоб отримати заслужене визнання і пошану.

Усього до Ibuild подано 500 заявок до майже 50 номінацій. Премія обирає кращих у будівництві за трьома категоріям:
— кращі серед рівних (персональна Премія);
— вимір успіху (корпоративна Премія);
— відкриття року (Премія блискавичних досягнень).

Повний список номінантів на сайті ibuild.ua. Серед них шляхом відкритого онлайн-голосування Експертне журі обере лауреатів(-ок) (три у кожній номінації) та переможця або переможницю. Урочиста церемонія нагородження відбудеться у Софіївському гранд холі готелю Premier Palace 11 грудня.

За матеріалами: БУДІВЕЛЬНИЙ ЖУРНАЛ, веб-портал премії Ibuild.