Без категорії

Семінар «Охорона здоров’я в Україні та Нідерландах»

Дата публікації: 13.02.2020

Сучасна будівельна сфера стрімко розвивається, особливо в сьогоднішній Україні. Запорукою якісної і ефективної роботи є переймання кращих практик зарубіжного досвіду та впровадження їх в українські будівельні реалії. Делегація у складі 15 нідерландських компаній, зайнятих у секторі охорони здоров’я та зацікавлених долучитися до процесу реформ у галузі охорони здоров’я України, а також у налагодженні партнерських зв’язків із державним та приватним сектором.

Зустріч представників Уряду з делегацією Нідерландів (фото iportal.rada.gov.ua)

12 лютого 2020 року керівниця “ІК-ПРОЕКТ” Лариса Литвиненко відвідала семінар «Охорона здоров’я в Україні та Нідерландах: підвищення якості та ефективності за допомогою розумних рішень», організований в рамках візиту бізнес-делегації сектору охорони здоров’я Королівства Нідерландів до Києва.

Обговорення питань інновацій у медичному процесі країн, що розвиваються, Київ, 2020

В форматі круглих столів обговорювались, зокрема, питання сталої інфраструктури закладів охорони здоров’я (інноваційний дизайн та обладнання лікарень, логістика та оснащення: технології дренажу, високотехнологічних дверних систем; лікарні швидкого розгортання). Нашу увагу як інженера-консультанта привернули, зокрема, спікери від компаній, задіяних в сфері архітектури та будівництва, з котрими ми та колеги з МГІК відвідали двосторонні зустрічі.

  • EGM Architects” — одна з найбільших, досвідчених та інноваційних архітектурних фірм у Нідерландах, що виконує широкий спектр медичних, урядових, освітніх, дослідницьких, громадських та бізнесових закладів у всьому світі. Спікер компанії Roemer Pierik ділився досвідом про соціальні, медичні, технологічні, демографічні, соціокультурні та економічні розробки, які має здійснювати архітектурна компанія сьогочас, щоб відповідати вимогам часу та мінливим уявленням про будівлі в сучасному світі.
  • Fenicrom Stainless Steel Drains” — виробляє та встановлює повністю ізольовані каналізації (трапи, водостоки) з нержавіючої сталі та захист стін нержавіючою сталлю. Компанія консультує на всіх етапах розвитку виробничих систем водовідведення. Спікерка Evelien Landman консультувала щодо матеріалів (не використання ПЕ або ПП, тефлонові ущільнення замість гумових) та обробки виробів, що забезпечуютть найвищі гігієнічні стандарти та високі рівні стійкості. 
Двосторонні зустрічі з бізнес-делегатами Нідерландів, 2020

Компанія “ІК-ПРОЕКТ” вдячна за обмін досвідом організаторам семінару, ми розширюємо наш інструментарій і готові застосувати його для надання наших послуг. Як інженер-консультант проконсультуємо: +38 (050) 298 89 22, ik-proekt@ukr.net.

Дивіться також: