ЗаконодавствоМАТЕРІАЛИ

Застосування інституції “інженер-консультант” в Україні

Оскільки основним напрямом діяльності компанії “ІК-ПРОЕКТ” є надання інженерно-консультаційних послуг, раніше ми вже знайомили вас з інформаційними матеріалами з даної теми (хто такий інженер-консультант, які послуги він може надавати (та який порядок їх оплати), яке законодавче підгрунтя та регуляція такої діяльності).

Наразі пропонуємо відповіді на вищезгадані запитання у формі структурованої презентації, підготованої нашими колегами з Міждержавної гільдії інженерів-консультантів. У ній тезово та послідовно викладено:

  • Причини виникнення, переваги впровадження, світові та вітчизняні практики застосування інституції “інженер-консультант”;
  • Базові послуги інженера-консультанта, які можуть надаватися на кожній зі стадій будівництва, та їх оплата;
  • Нормативно-правові підстави діяльності інженера-консультанта у будівництві [на слайді №5 розміщені діючі посилання на відповідне законодавство].
  • Особливої уваги заслуговує слайд №4, де проаналізовано чотири варіанти виконання функцій замовника та інжинірингу (від утримання власної служюи замовника та самостійного здійснення технагляду та супутніх функцій до повномасштабної делегації інженерно-консультаційній ланці прийняття рішень від імені замовника та фахового виконання всіх відповідних функцій). В розрізі функцій замовника, інженера технагляду та інженера-консультанта показано вартість витрат на інженерно-консультаційні послуги при кожному з варіантів.

Даний матеріал буде корисним для швидкого ознайомлення з темою інженерно-консультаційних послуг в Україні, може бути використаний для освітнього тренінгу, коучингу серед Ваших клієнтів, замовників, підрядників та колег.

Завантажити презентацію “Застосування міжнародно-визнаної інституції “Інженер-консультант” в Україні” (700 кБ) для використання в роботі чи освітніх цілях [при оприлюденні та розповсюдженні даного документу просимо посилатися на сайт ik-proekt.com, адже у нас ще багато матеріалів з теми]:

Фахівці компанії “ІК-ПРОЕКТ” проконсультують Вас із будь-яких питань за телефоном +38 (050) 298 89 22, електронною поштою ik-proekt@ukr.net чи залишених у коментарях.

Ми надаємо повний комплекс інженерно-консультаційних послуг: здійснюємо технічний нагляд, енергоаудит, розробку проектно-кошторисної документації, технічний аудит та інші послуги в усіх куточках України.

Читайте також:

Опубліковано: 27. 12. 2018

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *