В роботі

Технагляд за будівництвом шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег у м. Херсоні

Здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по об’єкту: “Будівництво шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег у м. Херсоні”

Стан робіт на шляхопроводі проінспектував міністр інфраструктури України

За інформацією з офіційного веб-сайту Херсонської ОДА, 26 березня 2019 року в рамках робочого візиту до Херсонської області Міністр інфраструктури України Володимир Омелян відвідав, в числі ключових інфраструктурних об’єктів регіону, будівництво шляхопроводу Сенявіна-Залаерсег “Таврійський”.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян на будівництві шляхопроводу ТРК «Таврійський» (Фото – Херсонська ОДА)

Ми починаємо будівельні роботи по всій Україні. Під час поїздок по областям вивчається готовність дорожньої техніки, компаній, що забезпечуватимуть ці роботи, а також тендерні умови, процедури», – зазначив Міністр.

«Ми зараз маємо фінансування дорожнього господарства. У минулому році на будівництво доріг було витрачено 35 млрд грн, у цьому році вже більше 50-ти, в наступному планується використати понад 75 млрд грн. Це правильна логіка розвитку держави», – наголосив Володимир Омелян.

Херсон мостопереход 2019
Роботи на об’єкті шляхопровід “Таврійський” станом на кінець березня 2019 року (Фото – Херсонська ОДА)

«Я вдячний керівнику області Андрію Гордєєву за те, що в  пріоритетах його роботи є будівництво доріг, і ми бачимо, на прикладі з сусідніми областями, що в нього ідуть справи дуже непогано», – підкреслив Володимир Омелян, а також зазначив, що завдяки Президенту України та його особистій підтримці запрацював Державний дорожній фонд.

Під час свого візиту на Херсонщину, крім відвідування інфраструктурних об’єктів області, Володимир Омелян проінспектував стан автошляхів державного та місцевого значення, провів зустрічі з громадами, ознайомився з матеріально-технічною базою Херсонської державної морської академії та зустрівся з працівниками транспортної галузі області.

Опубліковано: 27.03.2019

Здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по об’єкту: “Будівництво шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег у м. Херсоні”

Спорудження шляхопроводу «Таврійський» стало резонансною темою не тільки для херсончан: воно є предметом суспільного невдоволення й за межами області.

Серед причин тривалості будівництва – сукупність економічних, соціальних, політичних та, звісно, технічних (пов’язаних власне з будівництвом) факторів. Серед останніх – відтермінування строків завершення об’єкта, неодноразові заміни персоналу, етапність виділення коштів, велика територія та масштабність будівельних робіт.

Компанія «ІК-ПРОЕКТ» долучилася до робіт з технічного нагляду на цьому складному об’єкті у листопаді 2017-го року.

Активістська громада Херсонщини регулярно знайомить спільноту з процесом та перипетіями резонансного будівництва. Тема висвітлюється й у пресі, заторкується з політичиних трибун.

Зі свого боку ми, команда «ІК-ПРОЕКТ», покажемо комплексне та тривале будівництво шляхопроводу зсередини: з точки зору інженерів технічного нагляду.

Технічні деталі, цікаві та очевидні фахівцям, зазвичай не є матеріалом, що оприлюднюється для широкого загалу. В циклі публікацій ми покажемо процес будівництва херсонського шляхопроводу, як спостерігали його під час технічного нагляду в останній рік.

В якості вступу закцентуємо, що навіть у таких масштабних і тривалих будівельних проектах знаходиться місце естетиці, котра зміцнює надію на успішне завершення тривалого будівництва.

В наступних матеріалах циклу на прикладі спорудження шляхопроводу ми зупинимося як на технічних проблемах цього масштабного будівництва, так і на особливостях, що, можливо, потребують додаткового розгляду та унормування в державних будівельних нормах та інших законодавчих документах.

Представлені в матеріалі фотознімки надані керівником проекту від ПрАТ «Укратоменергобуд» Віктором Вікторовичем Корякіним.

Опубліковано: 29. 11. 2018